Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Soustředění v Jiřetíně – ČTVRTEK – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněSoustředění v Jiřetíně – ČTVRTEK

25. 8. 2022

Předposlední den byl fakt nabitej!
Ráno jak jinak než rozcvička, trénink a soutěže o poslední body. Odpoledne jsme si zkusili i beachvolejbal, basketbal a nohejbal, ale především jsme odehráli turnaj s místními kluby. Za odměnu jsme si večer opekli klobásky a kdo chtěl fandil Slávii. Od pondělí všichni trvdě makali a sbírali body do soutěže – večer se rozdávali ceny za nejlepší výsledky.

No a co by to bylo za soustředění v Jiřetíně pod Jedlovou, kdybychom si to nevyšlápli na Jedlovou :-). Tak si to dáme zítra.
Po obědě vyrazíme domů.

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz