Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Minipřípravka se postavila soupeřům v kralupském turnaji – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněMinipřípravka se postavila soupeřům v kralupském turnaji

17. 1. 2023

V neděli 15. ledna se i ti naši nejmenší hráči z minipřípravky postavili svým soupeřům v halovém turnaji TJ Dynamo Nelahozeves cup 2023.

Více slova trenéra Petra Vyorala:

Pro naše nejmenší dynamáčky to byla z větší části první zkušenost s velkým turnajem, ale brzy jsme se dostali do tempa. Našimi soupeři, byli kralupští FK 1901 a Čechie, dále zkušení EMĚ Mělník, čtvrtý soupeř v podobě sousedů z TJ PTZ bohužel z důvodu nemoci těsně před turnajem odvolal svoji účast. Tím jsme měli trošku složitější pozici a kvůli nenarušení harmonogramu turnaje jsme z našich svěřenců udělali dva týmy. Pro naše malé svěřence měl tento turnaj ohromnou cenu v podobě prvních a cenných zkušeností. I přes to, že jsme bez výhry skončili na posledních dvou místech, se turnaj vyvedl a nálada byla hodna pohodového sportovního dopoledne.
Děkujeme za spolupráci všem rodičům bez kterých by to nešlo a těšíme se na další kroky vzhůru.

Fotogalerii z celého turnaje najdete v galerii – 2023.

Zveřejněno: 17. ledna 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz