Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Mladší žáci zabojovali v kralupském halovém turnaji – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněMladší žáci zabojovali v kralupském halovém turnaji

18. 1. 2023

Do halového turnajeTJ Dynamo Nelahozeves cup 2023, který se uskutečnil v neděli 15. ledna 2023, nastoupili i naši mladší žáci, a to hned ve dvou týmech.

Více v komentáři trenéra Tomáše Moravce:

Před turnajem jsme naše hráče rozdělili do dvou rovnocenných družstev – tým žlutý a tým modrý. Po rozlosovaní se naše týmy střetly v prvním kole, kde po velkém boji vyhrál tým žlutých 1:0. Výhra paradoxně žlutému týmu uškodila. Do ostatních zápasů nastupoval nekoncentrovaný a nejednotný s pocitem, že to po první výhře půjde samo. Nestalo se tak, a po nevýrazných výkonech obsadil 4. místo.
Modrý tým čekal druhý zápas s Libiší, která ještě 40 sekund před koncem zápasu vedla 1:0, ale kluci zabojovali a zápas vyhráli 2:1. Tento kolektivní výkon po dobu celého turnaje jim přinesl krásné první místo.

Kompletní fotoreport Turnaje TJ Dynamo Nelahozeves cup 2023 u nás v galerii.

Zveřejněno:18. ledna 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz