Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Mladší žáci odehráli během víkendu turnaj i mistrák – TJ Dynamo Nelahozeves
 

MLADŠÍ ŽÁCIMladší žáci odehráli během víkendu turnaj i mistrák

16. 5. 2023

V sobotu 13. května mladší žáci odehráli turnaj v Brandýsku. V základní skupině vyhráli všechny 3 zápasy (porazili i Čechii Kralupy, vítěze turnaje). V semifinále narazili na domácí tým Brandýsku, s kterým prohráli 3:1. O třetí místo se utkali s týmem Kročehlav a po nevýrazném výkonu bohužel opět prohráli 4:1.
Celkově na turnaji obsadili 4. místo.

Následující den kluky čekalo důležité mistrovské utkání s Lužcem na domácí půdě, které mohlo žákům zajistit boj o první místo v tabulce.
Víc v komentáři trenéra Tomáše:
Začátek zápasu nám nevyšel a během chvíle jsme prohrávali 2:0, na klucích byla znát únava z předchozího turnaje. Během zápasu jsme sestavu doplnili o hráče ze starší přípravky, kteří svojí aktivní hrou zápas zdramatizovali a výsledek 4:4 odpovídá průběhu zápasu.

Zveřejněno: 16. května 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz