Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Minipřípravka odehrála několik přátelských utkání – TJ Dynamo Nelahozeves
 

Mini přípravkaMinipřípravka odehrála několik přátelských utkání

19. 5. 2023

Sezóna minipřípravky je v plném proudu a i s určitou nadčasovostí se připravujeme na poprázdninový přestup některých svěřenců do mladší přípravky. Příprava probíhá v duchu přátelských utkání. Po venkovních hřištích FK Kralupy 1901, Dolan a Vojkovic jsme poprvé zavítali na domácí pažit, kde jsme v krásné slunečné atmosféře přivítali Sokol Dolany.
Zápas byl z naší strany brán s velkou chutí a odhodláním, což je základ úspěchu, zároveň jsme mohli vidět vzrůstající kvalitu, souhru, individuální i týmovou kvalitu.
Jsem na kluky pyšný“ a mám radost, že se stáváme plnohodnotným soupeřem ostatním týmům.“ říká trenér Petr.
Výsledkem naší odhodlanosti je stále se rozrůstající základna našich nejmenších. I proto jsme přijali z naší strany patřičné kroky a trenérsky se za pomoci skvělých tatínku trenérů rozrostli o druhé družstvo minipřípravky.
To je dobrá zpráva pro další kluky i holky, kteří by chtěli ochutnat kouzelného týmového ducha tohoto sportu!

Zveřejněno: 19. května 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz