AktuálněTurnaj minipřípravek

19. 6. 2023

Dlouho očekávaný turnaj pořádaný naším Dynamem provázela v obou kategoriích (2017 a mladší, 2015 a mladší) velká marodka, a to nejen v našem týmu, ale i v řadách soupeřů.

V mladší kategorii se nakonec postupně utkaly týmy: Kaučuk 1901 „A“ a „B“, Pšovka Mělník a PTZ. Nejmenší si ranní část užili a vznikla z toho krásná čtveřice prvních míst.
Poté začal turnaj ročníků 2015 a mladších, kde se kromě oslabeného Dynama představily týmy: Kaučuk 1901, Vojkovice a PTZ. Náš tým se na hřišti ze začátku hledal, ale přesto se našel, a to hlavně v prestižním derby s PTZ.  Kluci ožili a předvedli skvělé výkony, za to jim děkuji a doufám, že v tomto posledním klaní před prázdninami, si užili atmosféru a pěkné dopoledne stejně jako ostatní týmy, kteří také pěli chválu na pohodu turnaje. V sobotu zakončíme sezónu zábavným odpolednem „dokopná“ u nás na hřišti, kam jsou všichni zváni!

Trenér Petr

Více fotek ve fotogalerii.

Foto: Jan Sláma

Zveřejněno: 19. června 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz