MLADŠÍ ŽÁCIStarší přípravkaTurnaj ATLETICO CUP 2023

29. 6. 2023

V sobotu 17. června odehrály na domácí půdě ročníky 2011 a 2012 turnaj ATLETICO CUP 2023. Více v komentáři trenéra Vláďi:
„Pro kluky znamenal turnaj na domácí půdě odpovědnost. Podat výborný, vyrovnaný výkon, poradit si s kvalitními soupeři. Družstvo jsme sestavili z kluků z mladších žáků a starší přípravky, kteří se navzájem v průběhu turnaje sehrávali a vyhecovali k lepším a lepším výkonům. Skvělá atmosféra a zázemí turnaje a především výkony na hřišti dovedli naše kluky k prvnímu místu na turnaji a převzetí krásného poháru a hodnotných cen např. sady dresů od sponzora turnaje výrobce sportovního oblečení Atletico. Děkujeme všem za podporu a pomoc při pořádání turnaje, hlavně obci Nelahozeves a sponzorovi firmě Atletico.“

Více fotografií naleznete v Galerii.

Zveřejněno: 29. června 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz