AktuálněDvojité vítězství Dynama na turnaji WITTE CUP 2023

25. 8. 2023
Starší přípravka v sobotu a mladší žáci v neděli se zúčastnili turnaje v Karlových Varech na hřišti pořadatele TJ KSNP Sedlec. „Za soupeře jsme měli jak týmy z Čech, tak také jeden z Německa. V zápasech jsme diktovali tempo hry a tlačili se do koncovky. Střelecky se nám turnaj velmi vydařil“, uvedl trenér Vláďa. Ve velmi teplém počasí obě kategorie postupně porazily všechny soupeře a zaslouženě si odvezly krásný pohár za první místo!
Více fotek naleznete ve fotogalerii.
Zveřejněno: 25. srpna 2023
předchozí
Druhý trénink Galaktika

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-content/themes/oxigeno/views/prev_next.php on line 36
následující
Přátelské utkání mladších žáků na Dynamu

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz