Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Galaktikos stále bez ztráty bodu – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněGalaktikos stále bez ztráty bodu

10. 10. 2023

Sobotní větrné odpoledne na hřišti, kde většina hráčů odehrála svůj první zápas v životě byl velmi pestrý. Galaktikos nastoupili až moc sebevědomě a začátek zápasu patřil domácímu týmu, který se nebál hrát fotbal a neproměnil několik šancí a nastřelil břevno. Byl znát také nižší věkový průměr domácích, který byl sakra znát v pohybu na hřišti. Ale ve fotbale má běhat míč a ne hráči a právě toto pravidlo platilo v další části zápasu. Po vybojování míče na pravém křídle a rychlé nahrávce do vápna skóroval kdo jiný než Zděnek Kratochvíl. Poločas 1:0 pro Galaktikos sliboval bitvu i v druhém poločase.

V druhém poločase Galaktikos drželi míč na svých kopačkách a podařilo se dát gól s využitím větrného počasí přímo z rohu, kdy Zděnek Kratochvíl řekl „pusťte mě k tomu, já to zkusím přímo do brány“. V zápase ale přibývalo nefotbalových zákroků. Právě po jednom z nich hrající trenér Galaktikos neudržel nervy a byl vyloučen za nesportovní chování, ale v klidu opustil hřiště. Ano první červená karta bude hodně peněz do kasy. Červenou kartu při následné strkanici obdrželi i domácí. Na hřišti bylo více prostoru a toho využil výborně hrající Honza Kopecký, který předložil krásnou nahrávku do vápna komu jinému než velkému střelci ZK a ten zkompletoval hattrick. Pan rozhodčí se ještě ukázal při písknutí penalty pro domácí, které nikdo neviděl. Ale Galaktikos má v bráně pana brankáře Kubu Nováka, který chytil samotnou penaltu i dorážku fantastickým zákrokem. Fotbal to nebyl nějak hezký, ale po výhře 3:0 jsou Galaktikos první bez ztráty bodu.

Více fotek u nás v galerii.

Zveřejněno: 10. října 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz