Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Mladší žáci ve Veltrusích remízovali – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněMladší žáci ve Veltrusích remízovali

10. 10. 2023
Zápas o první místo, tak lze charakterizovat zápas mladších žáků ve Veltrusích. Obě družstva do té doby vyhrály všechny zápasy a domácí vedli soutěž pouze o skóre. Zápas začalo lépe Dynamo a po několika pěkných kombinacích dal střelou ze střední vzdálenosti gól Lukáš Koláček. Pak ale paradoxně začalo Dynamo tahat za kratší konec a domácí svou aktivitou, důrazem převzali otěže zápasu a vyrovnali na 1:1.
Druhý poločas začal řadou nepřesností na obou stranách. Po ojedinělé akci se podařilo Dynamu vstřelit gól, když Honza Šebele stál na správném místě a pohotově dorazil odražený míč ve vápně. Domácí se tlačili čím dál více do branky a nakonec se jim podařilo po individuální akci vyrovnat. Přestože konec zápasu patřil domácím, byla to zasloužená remíza shodli se po zápase trenéři. Domácí fanoušci po zápase chválili oba týmy a shodli se na tom, že takové vyrovnané zápasy jsou pro mladé kluky nejlepší školou.

Více fotek u nás v galerii.

Zveřejněno: 10. října 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz