Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Týmový výkon starších žáků z Počápel – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněTýmový výkon starších žáků z Počápel

13. 10. 2023

Ve čtvrtek 12.října naši starší žáci přijeli zabojovat na odložený zápas do Horních Počápel. První termín jsme museli přeložit z důvodu souběhu zápasů mladších a starších žáků a marodky našich nejstarších kluků. Bohužel nakonec to bylo ještě horší a na souboj proti STM Počaply/Cítov jsme vyrazili převážně s kluky mladšími. Podle vývoje soutěže a pohledu na počápelské čahouny jsme byli smíření, že zápas bude velice těžký a proto jsme si na začátku zápasu řekli, že nebudeme hledět na výsledek a na krásném trávníku pod umělým osvětlením si v klidu zahrajeme fotbal. „Kdybych měl jednotlivě hodnotit všechny kluky nešetřil bych chválou od brankářů až po útočníky. Všichni makali jako jedna skvělá parta a vytvořili si několik slibných gólových příležitostí.“ komentoval utkání trenér Honza Kopecký.
Pokřikující nervózní domácí fanoušci se z bezgólového stavu nakonec bohužel těsně před koncem poločasu, i přes zatím jednoznačně nejlepším výkonu našeho gólmánka Davida, dočkali. V druhém poločase se do brány postavil Šimon, jeden z našich nových dvou hráčů dvojčat z Postřižína a ukázal, že v bráně rozhodně nestojí poprvé. V zápase se nám na hřišti představil i jeho brácha Ondra. Všichni naplno bojovali až do konce zápasu a kontaktní výsledek 1:0 se nám podařilo udržet až do 50. minuty. Byť by si kluci zasloužili alespoň remízu, konečný výsledek se psal 4:0 . Všem patří za výkon palec nahoru!

Sestava:
David Konig, Šimon a Ondra Skala, Dominik, Michal a Nicolas, Lukáš Koláček, Hoďas, Radim, Vašek, Štěpán, Goral, Ondra, Kopec.

Zveřejněno: 25. října 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz