Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
Nedělní jednoznačná domácí výhra Galaktika – TJ Dynamo Nelahozeves
 

AktuálněNedělní jednoznačná domácí výhra Galaktika

17. 10. 2023

Domácí tvrz Galaktikos nebyla dobita ani Sazenou. Naopak od začátku výkon na hřišti ukazoval, kdo vede tabulku a postupně se gólově prosadili i hráči, kteří vstřelili svůj první gól za Galaktikos a někdo hned i první hattrick. Skóre otevřel dvěma góly nikdo jiný než Zděnek Kratochvíl, následoval pan fotbalista Michal Peky Pekárek. Tento zápas, ale patřil někomu jinému… Honzovi Kopcovi Kopeckému, který svým krásným prvním gólem podél brankáře po sklepnutí od Honzy Flégra otevřel svůj střelecký účet. Svůj hattrick ukončil symbolicky desátým gólem! Ano bude to mít drahé :-)… V zápase je nutné ještě vyzdvihnout sebevědomí Honzy Dvořky Dvořáka, kterého nerozhodila jeho první neproměněná penalta a když rozhodčí písknul druhou v zápase, nepustil nikoho k míči a s přehledem svůj druhý pokus proměnil! Ano bude to mít drahé!!! Gratulujeme střelcům k jejich prvním gólům za Galaktikos. Příští týden jedem na horkou půdu Nové Vsi, tak uvidíme jakou budeme mít formu. Nové Vsi máme co oplácet za prohru ve finále turnaje konaného před začátkem sezóny.

Více fotek u nás v galerii.

Zveřejněno: 17. října 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz