2023DOKOPNÁ 2023

V sobotu 24. června 2023 jsme se společně sešli na dynamu na dokopné oslavit zakončení úspěšné sezóny. Sestavili jsme hned několik týmů, které se mezi sebou utkaly jak v jednotlivých soutěžích, tak i v samotných zápasech. Za odměnu jsme si pak mohli pochutnat na dobrotách z grilu, které nám připravil sám pan starosta Jakub Brynda. Večer jsme si s popcornem v ruce ještě užili letní kino v režii Sonica 2. No a kdo neodpadl už při filmu, tak se po jeho skončení pomalu přesunul do svého stanu.
Máme radost, že se do aktivit zapojili i rodiče a doufáme, že se akce všem líbila :-).
Teď už všem přejeme krásně prožité léto plné zážitků, pokud možno bez úrazů a budeme se na dynamáky opět těšit na soustředění!

Zveřejněno: 29. června 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz