Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
GAKLAKTIKOS – NEDĚLNÍ ZÁPAS LÍDRŮ TABULKY – TJ Dynamo Nelahozeves
 

2023GAKLAKTIKOS – NEDĚLNÍ ZÁPAS LÍDRŮ TABULKY

Zápas prvního s druhým týmem v tabulce. Galaktikos se tentokrát scházelo trochu kostrbatě, stále bez nejlepšího střelce Zdeňka Kratochvíla, bez kapitána Michala Žambůrka a dalších. Trenér poskládal sestavu výborně, všichni si dostatečně zahráli a od začátku zápasu proti oslabenému soupeři na hřišti Galaktikos dominovali. Za stavu 1:0 lehce zaváhal Kuba Novák v bráně po rozehrávce středem jak kdyby hrál za Barcelonu a bylo vyrovnáno. Poločas po pěkných akcích nakonec skončil 5:1 pro domácí. Již před zápasem byl na penaltu určen Tomáš Hlavačka. Když se Michalovi Pekymu Pekárkovi nepodařilo dvakrát připravit finální nahrávku, tak to vyřešil penaltovým faulem a tím dal velkou možnost Tomášovi skórovat. Tomáš není Dvořka a svou první penaltu proměnil a vstřelil svůj první gól za Galaktikos. Gratulujeme a kasa cinká. Válec se rozjel dokonale a opět nestačily čísla na světelné tabuli. Vítězství 11:1 bylo zasloužené.
Zveřejněno: 30. října 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz