Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DOMA REMIZOVALA – TJ Dynamo Nelahozeves
 

2023MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DOMA REMIZOVALA

V neděli 22. října jsme mohli být svědky krásného a vyrovnaného souboje nelahozevské mladší přípravky s týmem STM Klíčany, který nakonec skončil remízou 13:13. Náš tým mladých svěřenců podal kvalitní výkon, počínaje naším brankářem, který si nechtěl připustit dobrou formu, přes skvělé diváky až po celý tým, kteří našeho gólmana vyvedli z omylu. V obraně se svedlo nespočet velkých soubojů, jenž vyústili rychlým přesunem do útoku, kde jsme byli silní. A i přesto, že jsme nevyhráli nálada byla skvělá. Pokračujeme v trénincích a těšíme se na poslední letošní mistrovské utkání 4. listopadu v Postřižíně.

Zveřejněno: 23. října 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz