Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ MISTRÁK TÉTO SEZÓNY – TJ Dynamo Nelahozeves
 

2023STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ MISTRÁK TÉTO SEZÓNY

Konečně jsme přijeli do Neratovic k prvnímu mistrovskému utkání proti místnímu týmu Neratovice-Byškovice B. Do kabiny jsme vstoupili v plné sestavě a z kabiny na hřiště již ne. Zdravotní potíže nám nedovolili nastoupit v předpokládané sestavě a celý zapas byla velká improvizace a to i z důvodu zranění způsobené při samotné hře. Točili jsme sestavu od brankáře až po útočníka. Soupeř nás předčil v aktivitě a důrazu. Prohra 7:17 vypadá hrozivě, ale naše předvedená hra místy soupeře hodně trápila a fotbalovostí jsme si vytvořili šance. Pozitivní je, že závěrečnou čtvrtinu zápasu jsme vyhráli 5:2.

Zveřejněno: 17. dubna 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz