Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/www/dynamonelahozeves.cz/www/dynamonelahozeves.cz/wp-config.php on line 99
STARŠÍ PŘÍPRAVKA PORAZILA TÝM Z OBŘÍSTVÍ – TJ Dynamo Nelahozeves
 

2023STARŠÍ PŘÍPRAVKA PORAZILA TÝM Z OBŘÍSTVÍ

Zápas proti TJ Sokol Obříství byl napínavý a vyrovnaný od začátku do konce. „V první třetině měl navrch soupeř, my než jsme se rozkoukali, tak jsem první třetinu prohráli 1:5, ale pak se kluci do dalšího pokračování sehráli a začala krásná fotbalová bitva a v polovině zápasu přišlo vyrovnání skóre a v náporu a skvěle hře jsme pokračovali až do konce a zaslouženě jsme vybojovali výhru 13:9. Musím vyzdvihnout i výkon našeho brankáře. Skvělá práce týme! okomentoval zápas trenér Dan.

Více fotek naleznete u nás v galerii.

Zveřejněno: 25. září 2023

NEVÍŠ CO DÁL PŘIDEJ SE K NÁM !

STRUČNĚ O KLUBU

logo_footer

TJ Dynamo Nelahozeves je český fotbalový klub, který byl založen v roce 1930 pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany. Ke změně názvu na dnešní podobu došlo v roce 1948. V současné době působí ve fotbalovém oddílu několik kategorií - A-tým muži hraje I. A třídu, B-tým muži hraje IV. třídu a v okresních mládežnických soutěžích hrající starší žáci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

2021 © dynamonelahozeves.cz